Surprise ?!

Surprise ? Tak ! ...Ale jutro ! Szykuję się mini niespodzianka ! Znaczy..będzie coś fajnego ale nie wiem czy jest co ogłaszać na cały świat.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Była to takie ogłoszenia parafialne, a teraz kwestia która mnie męczy..pisać z emotikonami ? Kiedyś był post odnośnie ich nadużywaniu ale od czasu do czasu można parę ich dać. Nie widze w nich 'fajnych minek' tylko raczej...Hymm bardziej jaki mam nastrój/minę twarzy podczas pisania tej linijki lub takie jak się 'czuje' Wiem iż lepiej wygląda tekst bez nich ale sam tekst wygląda mi tak..sucho ! Napiszcie co o tym sądzicie ! (Dzisiaj moc kropek ! )


Post odnośnie emotikon .:  http://szukajnajlepiejtu.blogspot.com/2014/08/nagrywanko-o-co-chodzi-z-emotikonami-d.html

W tym poście trochę inaczej pisałam w sumie nie wiem dlaczego ale aż mnie razi w oczy ! Co ja wtedy miałam nagrywać ? Liścik ? List ? Ahh..nie rozumiem sama siebie !

To koniec na dzisiaj, trzymajcie się i cześć.

4 komentarze:

 1. Do emotek mam taki sam stosunek jak ty: wyrażają moje emocje dotyczące tego co napisałam. Aczkolwiek sama ich nie używam, bo tekst z nimi mi się nie podoba.

  http://tuczarniamotyli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. wow super :) Ja emotikonki uwielbiam, bo ''wyrażają'' to co się czuje

  http://naataliiiiaa.blogspot.com/ zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post zapraszam do mnie :) ----> http://one-trii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem emotki są fajne, ale raczej na końcu posta lub gdy mówimy o czymś naprawdę ważnym albo dla podkreślenia odpowiedniego zdania...

  wmrokudostrzegamblask.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń